Logo NZ

Nowe logo Nam Zależy

Przede wszystkim chcę zaznaczyć, że link do tej podstrony jest tylko do Pana wiadomości i bez niego nie da się jej znaleźć w żaden sposób.

Jak już wspomniałem projektuję grafikę użytkową a w tym przede wszystkim moje ukochane loga i czasami jak wpadnie mi coś do głowy, robię takie logo dla własnej przyjemności i ciekawości, co z tego wyjdzie. Któregoś razu natrafiłem na Pana filmik i zaintrygowało mnie połączenie tych dwóch liter. 😉

Logo Nam Zależy

Jeżeli byłby Pan zainteresowany tym pomysłem, to proszę zaproponować ewentualne dla mnie wynagrodzenie w wysokości, którą Pan uzna za rozsądną dla obu stron. Ja z góry się zgadzam no to co Pan zaproponuje, ewentualnie możemy oczywiście jeszcze nad tym pomyśleć wspólnie i nanieść jakieś zmiany.

Osobiście proponował bym zamiast czerni użyć bardzo ciemnego granatu, bo może byłoby mniej ponuro ale to już detal do ewentualnego ustalenia.

Pod tym linkiem jest pdf, w którym umieściłem różne wersje i próby jak by to mogło inaczej wyglądać i jak dochodziłem do tego pomysłu.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.